Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Velmi úspěšný rok pro kickboxery z Lovosic a Bohušovic, zlato cinkalo hned několikrát

Kickbox
Sportovnímu klubu kickboxu Schejbalgym, který působí při ASK Lovosice a TJ Sokolu Bohušovice nad Ohří, se letos opět naskytla příležitost reprezentovat Českou republiku na dvou vrcholných akcích, v Řecku a Itálii. Klub byl mimořádně úspěšný. I proto je na krajském úřadě poté přivítal náměstek hejtmana pro školství, mládež a sport Petr Šmíd.
Tisková zpráva ze dne 27. listopadu 2018
 

 
 

Na konci října se konalo v Aténách Mistrovství světa v kickboxu a karate asociace WKU, Obě dvě nominované závodnice si přivezly cenné kovy - Barbora Marešová (dvě stříbra) a Lenka Masopustová (dvě zlaté medaile).

 

Druhý velký závod se konal pár dní po světovém šampionátu v Itálii, kam přijel tým složený z výběru těch nejlepších. V konkurenci 5000 závodníků Sjednoceného mistrovství světa bojových sportů a umění asociace WTKA, se čeští kickboxeři neztratili.

 

Akce se pod vedením trenéra Víta Masopusta zúčastnili: Lenka Masopustová, Sabina Zelinková (15 let), El Jafar (15 let), Michal Robouský (21 let), Jan Krpeš (12 let) a Vítězslav Svoboda (16 let). „Celkem jsme zde vybojovali neuvěřitelných 17 zlatých, čtyři stříbrné a jednu bronzovou medaili. Tím jsme se posunuli mezi absolutní světovou špičku,“ pochvaloval si kouč Masopust.

01
Klub Schejbalgym na Krajském úřadě Ústeckého kraje. Vpravo náměstek hejtmana pro školství, mládež a tělovýchovu Petr Šmíd.

02
Malá ochutnávka medailové žně.

 

03

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 27.11.2018 / 27.11.2018 | Zveřejnit od: 27.11.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu