Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Informace k plánované další výzvě kotlíkových dotací (4. Výzva Ústeckého kraje)

VYHLÁŠENA 3. VÝZVA MŽP KOTLÍKOVÝCH DOTACÍ
Ministerstvo životního prostředí (MŽP) vyhlásilo dne 7. 1. 2019 třetí výzvu (117. výzva MŽP) k předkládání žádostí o finanční podporu projektu tzv. kotlíkových dotací v rámci Operačního programu Životní prostředí 2014 - 2020 (dále jen OP ŽP 2014 - 2020). Tato výzva je v první fázi vyhlášena PRO KRAJE . Kompletní dokumentace k vyhlášené výzvě je dostupná na internetových stránkách Operačního programu životní prostředí.
Nyní bude následovat řada navazujících kroků, po jejichž úspěšném dokončení bude vyhlášen dotační program Kotlíkové dotace v Ústeckém kraji (4. výzva). Teprve po vyhlášení dotačního programu Ústeckým krajem budou mít majitelé rodinných domů na území Ústeckého kraje možnost předkládat na Krajský úřad vlastní žádosti a získat tak dotaci na výměnu neekologického kotle na pevná paliva s ručním přikládáním za nový, ekologičtější zdroj, kterým může být tepelné čerpadlo, kotel na biomasu (samočinná dodávka paliva), kotel na biomasu (ruční dodávka paliva) nebo plynový kondenzační kotel. Informace o přípravě dotačního programu budou průběžně zveřejňovány zde.
 

 
 
 
Zodpovídá: Ing. Tomáš Vaněk
Vytvořeno / změněno: 26.11.2018 / 11.1.2019
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu