Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman Bubeníček navštívil krušnohorské hasiče

1
Hejtman Oldřich Bubeníček a starostové partnerských měst Oseka, Nové Vsi v Horách, Hory sv. Kateřiny, Brandova, Deutschneudorfu a Olbernhau se sešli v posledně jmenovaném městě při příležitosti představení závěrečné části projektu spolupráce hasičů v příhraničním regionu Erzgebirge / Krušnohoří.
Tisková zpráva z 23. listopadu 2018
 

 
 

„V horských oblastech našeho příhraničí je více než kde jinde důležitá kvalitní, rychlá a účinná součinnost všech složek integrovaného záchranného systému, a to z obou stran hranice. Realizace podobných projektů významně přispívá k lepší znalosti prostředí, posílení dobrých vztahů a zlepšení spolupráce. Věřím, že pro místní hasiče byl projekt velkým přínosem,“ shrnul hejtman Bubeníček.

Z projektu byla také zakoupena hasičská technika, díky které se zlepšila akceschopnost hasičských sborů, např. výsuvný žebřík, hasičský vůz, zásahová výstroj (požární obleky), požární automobil CAS, hasičský technický vůz. Dále se konaly soutěže mladých hasičů, jazykové kurzy či společné cvičení.

Projekt byl realizován díky podpoře Evropské unie - Fondu pro regionální rozvoj.

1

2

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 23.11.2018 / 23.11.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu