Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Projekt Budoucí policista: Studenti střední školy si vyzkoušeli testy fyzické zdatnosti

foto
V souvislosti s projektem Krajského ředitelství Policie ČR Ústeckého kraje „Budoucí policista“ měli studenti třetích ročníků mostecké střední technické školy možnost absolvovat fyzické testy za účasti instruktorů služební přípravy školního policejního střediska KŘP Ústeckého kraje. Projekt probíhá pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka.
 

 
 

Smyslem projektu je posílit řady policistů v kraji a získat mladé a schopné lidi.

 

Testy proběhly ve školní tělocvičně a na venkovním sportovišti školy. Během dopoledne si studenti pod dohledem policejních instruktorů vyzkoušeli kliky, člunkový běh, celomotorický test a běh na 1000 metrů. Chlapci a dívky si tak vyzkoušeli testy, které musí absolvovat každý uchazeč o službu u Policie ČR. Policisté touto akcí chtěli dát případným zájemcům o práci u policie příležitost, aby si každý mohl své fyzické schopnosti zhodnotit a aby je mohl dále rozvíjet, pokud například v některém testu nezískal minimální počet bodů. A protože každý uchazeč musí projít nejen fyzickými testy, ale i psychologickými, umožní mostecká policie studentům v případě zájmu i psychologické vyšetření zaměřené na zjišťování osobnostních předpokladů potřebných pro výkon služby. Akce proběhne také na dalších středních školách v kraji.

foto

foto

foto

foto

Zdroj: KŘP ÚK + Střední škola technická, Most, příspěvková organizace


 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 22.11.2018 / 22.11.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu