Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj jedná s univerzitami o rozvoji strojírenského vzdělávání

1
Hejtman Oldřich Bubeníček se v Ústí nad Labem sešel se zástupci akademické sféry, s profesorem Michaelem Beckmannem z Technické univerzity Drážďany, proděkanem Fakulty strojního inženýrství UJEP profesorem Liborem Benešem a profesorkou Dagmar Juchelkovou z Vysoké školy báňské, Technické univerzity Ostrava. Tématem jejich setkání bylo nastavení a rozvoj spolupráce mezi univerzitami a Ústeckým krajem v oblasti strojírenského a energetického vzdělávání.
Tisková zpráva z 14. listopadu 2018
 

 
 

„Náš region potřebuje ke svému rozvoji lidi s odborným technickým vzděláním na nejvyšší úrovni, proto spolupráci univerzit velmi vítám,“ řekl hejtman Bubeníček. Profesor Beckmann projevil zájem o pracovní schůzku s hejtmanem na základě jejich setkání v Drážďanech. Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem již s Technickou univerzitou v Drážďanech spolupráci navázala, nyní jde o její rozvoj. Proto byla přizvána také profesorka Juchelková, která již napříč Německem a ČR s panem profesorem Beckmannem spolupracuje.

1
Hejtman Oldřich Bubeníček se sešel s profesory Liborem Benešem, Michaelem Beckmannem a Dagmar Juchelkovou

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 14.11.2018 / 14.11.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu