Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Zlatá světová šampionka v aerobiku Adéla Citová z Loun vidí za úspěchem pevnou vůli a kvalitní trenérskou práci

Citová aerobik
Ústecký kraj je líhní velmi talentovaných sportovců a sportovkyň. Po ústecké boxerce Fabianě Bytyqi je také světovou šampionkou talentovaná členka lounského Juniorského fitness klubu Adéla Citová, která přijala pozvání na Krajský úřad Ústeckého kraje, kde jí a její trenérce Jitce Hofmannové poblahopřál hejtman Oldřich Bubeníček.
Tisková zpráva ze dne 6. listopadu 2018
 

 
 

Devatenáctiletá aerobička získala svou doposud nejcennější medaili na Mistrovství světa v holandském Leidenu, kde předčila v kategorii Single Adult všechny své rivalky. Jako bonus si ze závodů odvezla ještě stříbro za Trio Adult.

„Těch evropských nebo světových šampionů tu v kraji moc nemáme, proto bych chtěl k tomuto životnímu úspěchu moc poblahopřát,“ řekl hejtman Bubeníček.

Vzhledem k tomu, že si Adéla Citová lehce poranila třísla, letošní sezona pro ni už de facto skončila. „Tréninky jsem měla kromě neděle každý den. Bylo to náročné. Člověk musí vědět, co chce, a když má vůli, dokáže to,“ cítila po dvou stříbrech z minulých šampionátů velké zadostiučinění.

01
Hejtman přivítal na úřadě úspěšnou sportovkyni. Vpravo je Stanislav Rybák, náměstek hejtmana.

02
Zlatá a stříbrná medaile z Mistrovství světa v holandském Leidenu.

03
Za jejím úspěchem stojí i trenérka Jitka Hofmannová.

 

 
 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 6.11.2018 / 6.11.2018 | Zveřejnit od: 6.11.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu