Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman se sešel v Berlíně s velvyslancem ČR v Německu Podivínským

Hejtman v Berlíně
Na setkání konané u příležitosti stoletého výročí vzniku Československa odjel hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček do německého Berlína, kde se setkal s velvyslancem ČR v Německu Tomášem Janem Podivínským. „Jsem moc rád, že si na mě v tak nabitém programu udělal pan hejtman čas," uvedl velvyslanec.
Tisková zpráva ze dne 26. října 2018
 

 
 

Hejtman Bubeníček se zde, mezi jinými hosty, setkal také s Martinem Kolářem ze společnosti Net4Gas, s nímž diskutoval například o aktuální otázce zdvojení plynovodu Nord Stream. Na jeho rozšíření se má podílet právě společnost Net4Gas, která má v Česku do země v lokalitě severních a západních Čech položit 152 kilometrů trubek.

Přes dvanáct set kilometrů dlouhý plynovod Nord Stream 2 na dně Baltského moře, který zdvojnásobí kapacitu přímého propojení Ruska s Německem, však názorově rozděluje země Evropské unie. Česko však protesty netrápí, na plynovodu by dokonce vydělalo.

01
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček (vlevo) se vítá s velvyslancem ČR v Německu Tomášem Janem Podivínským.

02
V Německu se setkal také s Martinem Kolářem z Net4Gas.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 26.10.2018 / 26.10.2018 | Zveřejnit od: 26.10.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu