Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Žáci si na veletrhu vybírali své budoucí studijní obory

Úřad práce
V teplickém Domě kultury se uskutečnil regionální veletrh středního vzdělávání ŠANCE 2018. Na akci, na jejíž organizaci se podílí Úřad práce ČR, se představilo 26 krajských i soukromých středních škol. Jejich zástupci poskytli zájemcům o studium podrobné informace o své činnosti, možnostech studia a všech oborech, které otevřou ve školním roce 2019/2020.
Tisková zpráva ze dne 24. října 2018
 

 
 


Přehlídky se zúčastnilo osm škol přímo z Teplic a 18 škol z ostatních okresů Ústeckého kraje. Právě osobní kontakt se zástupci těchto vzdělávacích zařízení nabídlo zájemcům jedinečnou šanci zorientovat se ve vzdělávací nabídce škol a rozhodnout se nakonec pro tu pravou.

 

„Volba povolání je s přihlédnutím k aktuální situaci na trhu práce velice důležitým a nelehkým okamžikem, který může ovlivnit další pracovní zařazení, a tím i život mladého člověka. V tomto ohledu hrají hlavní roli především rodiče dětí, ale pomoci jim při hledání té správné cesty mohou také odpovědní zástupci škol a v neposlední řadě i Úřad práce ČR,“ upozornil ředitel Krajské pobočky ÚP ČR v Ústí nad Labem Radim Gabriel.


01
Veletrh Šance 2018 v Domě kultury v Teplicích.

02

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 24.10.2018 / 24.10.2018 | Zveřejnit od: 24.10.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu