Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj ocenil dárce krve za 120 a více odběrů

foto
Téměř 40 bezpříspěvkových dárců krve bylo oceněno na Benediktu v Mostě. Slavnostního dopoledne se zúčastnil náměstek hejtmana Stanislav Rybák, zástupci Oblastního Červeného kříže Teplice a za Krajskou zdravotní členka představenstva KZ Jitka Hanousková.
Tisková zpráva ze dne 22. října 2018
 

 
 

Dárci byli oceněni Zlatým křížem 2. třídy za 120 a více odběrů. „Jsem rád, že jsme se zde sešli, abychom mohli poděkovat všem, kteří krev dobrovolně darují a pomáhají tak zachraňovat lidské životy. Protože právě krev je něco, co neumíme ničím nahradit. Chtěl bych všem dárcům popřát pevné zdraví, a aby se nikdy do situace, kdy budou sami krev potřebovat, nedostali,“ řekl náměstek hejtmana Stanislav Rybák.

„Všem vám rozhodně patří velké dík a ocenění. Já osobně jsem v mládí dosáhla na Jánského bronzovou plaketu, na kterou jsem velmi pyšná, a o to víc obdivuji vás, kteří jste dosáhli tak úctyhodného čísla v počtu odběrů,“ poděkovala dárcům za Krajskou zdravotní Jitka Hanousková.


                        

foto
Náměstek hejtmana Stanislav Rybák.

foto
Za Krajskou zdravotní poděkovala dárcům Jitka Hanousková.

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

 

foto

foto
Kulturní vystoupení

foto

foto


  

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 22.10.2018 / 22.10.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu