Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj ocenil nejlepší pracovníky roku v sociálních službách

foto
Ústecký kraj letos podruhé ocenil pracovníky v sociálních službách. Slavnostní předávání proběhlo v Ústí nad Labem na Větruši. Nominovaní si ocenění převzali z rukou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a prvního náměstka hejtmana Martina Kliky.
Tisková zpráva ze dne 12. října 2018
 

 
 

„Opět po roce chceme ocenit pracovníky v sociálních službách za jejich kvalitní a obětavou práci, kterou denně vykonávají a která často bohužel není dostatečně finančně ohodnocená,“ řekl 1. náměstek hejtmana Martin Klika. „Jsem rád, že jsme se tu všichni sešli, protože za svoji práci, která je psychicky i fyzicky náročná a pro společnost velmi důležitá a potřebná, si rozhodně zasloužíte společenské uznání. Jen tak dál a hodně sil do dalších let, protože to, co děláte, má rozhodně smysl,“ dodal hejtman Oldřich Bubeníček.

Anketa byla vyhlášena letos v lednu odborem sociálních věcí Krajského úřadu Ústeckého kraje. Nominovaných bylo celkem 14 z 11 organizací. Kandidáty mohli navrhnout samotní poskytovatelé sociálních služeb, široká veřejnost nebo nejrůznější organizace. V sociálních službách, které se v jakékoliv podobě mohou dotýkat každého z nás, pracují tisíce zaměstnanců. Aktuálně do neděle probíhá Týden sociálních služeb, kdy se organizace přestavují veřejnosti v rámci otevřených dveří.

foto
Nominovaným za jejich náročnou a obětavou práci poděkoval hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a 1. náměstek hejtmana Martin Klika.

foto

foto

foto

foto
Oceněným pogratulovala také vedoucí krajského odboru sociálních věcí Petra Lafková.

foto

foto

foto

 


 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 12.10.2018 / 12.10.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu