Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Den otevřených dveří na zdravotnické škole nabízí názorné ukázky. Nebude chybět masáž, měření tlaku ani péče o ústní dutinu

zdrávka
U příležitosti 100. výročí založení Československa připravilo vedení Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední školy zdravotnické v Ústí nad Labem pro širokou veřejnost, bývalé i budoucí studenty, Den otevřených dveří.
Tisková zpráva ze dne 8. října 2018
 

 
 

Akce se uskuteční ve středu 17. října od 10 do 18 hodin v prostorách školy - budova Palachova a Moskevská. V deset hodin začne slavnostní zahájení, dále budou následovat prohlídky jednotlivých výukových areálů školy, bude možné navštívit také Domov mládeže, kde jsou žáci přes týden ubytovaní.

 

V průběhu celého dne si přítomní vyzkouší nácvik resuscitace, mohou podstoupit měření krevního tlaku, glykemie a uvolnit se při masáži. Dále se dozvědí, jak se zpracovává biologický materiál. Zubní technici zaujmou ukázkami modelování a kresby zubů a možnostmi využití počítačových technologií v zubní protetice. Zájemci mohou na stomatologickém křesle podstoupit instruktáž správné péče o dutinu ústní.

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 8.10.2018 / 8.10.2018 | Zveřejnit od: 8.10.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu