Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Studenti ústecké stavební průmyslovky obstáli v celorepublikové konkurenci

foto
Stavební fakulta ČVUT hostila to nejlepší z budoucích stavařských odborníků. Národního kola soutěže studentů středních průmyslových škol stavebních se spolu s vítězi regionálních kol zúčastnili i studenti čtvrtého ročníku Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické z Ústí nad Labem.
 

 
 

Ve dvoudenním klání museli soutěžící mj. prezentovat vlastní projekt rodinného domu, uspět ve vědomostním kvízu se zaměřením na Pozemní stavitelství, Stavební materiály, Statiku stavebních konstrukcí a Architekturu. Také museli řešit náročné technické úlohy se zaměřením na provedení technických detailů staveb a toto řešení obhájit.

 

Výkony účastníků  posuzovaly kapacity oboru – proděkan a další vyučující Stavební fakulty ČVUT v Praze a zástupci České komory autorizovaných inženýrů a techniků ve výstavbě. V dílčích zkouškách i za projekt rodinného domu byl nejlépe hodnocen Petr Kuchařík, student 4. ročníku ústecké průmyslovky.

 

Díky týmové spolupráci a skvělým výkonům se právě studenti Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické v Ústí nad Labem Petr Kuchařík, František Papík a David Majerik v součtu bodů dostali na první místo a stali se tak vítězi Národní soutěže. „Potvrdili, že Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická v Ústí nad Labem připravuje své studenty tak, že jsou schopni čelit i té největší konkurenci,“ dodal k úspěchu ředitel školy Vítězslav Štefl.

foto

foto

foto

foto

 


 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 4.10.2018 / 4.10.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu