Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Zaměstnanci úřadu reprezentovali Ústecký kraj na sportovních hrách

Mezikrajské sportovní hry 2018
Reprezentační výběr z řad zaměstnanců Krajského úřadu Ústeckého kraje se zúčastnil XVII. Mezikrajských sportovních her, které se uskutečnily v Praze ve dnech 20. až 22. září.
Tisková zpráva ze dne 26. září 2018
 

 
 

Sportovci se v hlavním městě představili v pěti disciplínách – koloběžkách, pétanque, orientačním běhu, in-line bruslích a ve volejbalu. Nejlépe se vedlo pracovníkům úřadu ve volejbale, kde v konkurenci dalších třinácti týmů zvítězili. V celkovém pořadí se družstvo reprezentující Ústecký kraj umístilo na pěkném šestém místě.

Ústecký kraj reprezentovali tito zaměstnanci: Lucie Drncová, Radomíra Dostálová, Kateřina Zvoníková, Alena Franceová, Simona Marešová, Jan Kadraba, Jan Horáček, Petr Donát, Miloš Jirásek, Ivo Linhart, Roman Kovář a Pavel Hajšman.

01
Volejbal patří mezi silné sporty zaměstnanců úřadu. Na letošních mezikrajských hrách tento sport opanovali a radovali se z prvního místa.

02
Ve volejbalu první, celkově pak šestí.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 26.9.2018 / 26.9.2018 | Zveřejnit od: 26.9.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu