Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Studenti obchodních škol v Ústeckém kraji zápolili v soutěži Ekonomický tým 2018

Ekonomický tým 2018
Na Evropské obchodní akademii v Děčíně se uskutečnila celokrajská soutěž obchodních akademií „Ekonomický tým 2018“. Účast na 17. ročníku přijalo osm tříčlenných soutěžních týmů z celého Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 25. září 2018
 

 
 

Žáci soutěžili nejen v ekonomických znalostech, ale také v prezentačních vystoupeních tematicky zaměřených tak, aby odhalovali ekonomické zákonitosti a poznávali bankovní a další produkty v praxi. Bylo zajímavé pozorovat týmy při scénkách charakterizujících nejen ekonomické pojmy, ale i realizaci konkrétní situace v praxi.

 

Ve finále uspěla Obchodní akademie Pařížská z Ústí nad Labem, stříbro získal Děčín a třetí místo Teplice. Ceny předávala předsedkyně Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Ústeckého kraje Radmila Krastenicsová. Vítězné družstvo bude reprezentovat kraj na republikovém klání v Písku. Celá soutěž proběhla za velkého zájmu a podpory zřizovatele, tedy Ústeckého kraje, který dodal i ceny pro všechny účastníky soutěže.

 

Zpracoval: Ing. Jiří Petrášek, ředitel Evropské obchodní akademie01
Krajské kolo se konalo v Děčíně.

02
Ceny vítězům předala Radmila Krastenicsová, předsedkyně Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Ústeckého kraje (první zleva). Vpravo pak Roman Jireš, ředitel ústecké obchodní akademie.

 

 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 25.9.2018 / 25.9.2018 | Zveřejnit od: 25.9.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu