Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

V Ústí se bude konat fórum Okresní hospodářské komory. Pomůže žákům středních škol s výběrem zaměstnání

Logo OHK ÚL
Jak nastartovat správně svou pracovní kariéru či kam se vrhnout po střední škole? I na tyto otázky zodpoví žákům 9. tříd a studentům posledních ročníků středních škol akce Prezenční fórum Okresní hospodářské komory Ústí nad Labem s názvem „Společně na trhu práce“. Na akci každoročně vystavují obchodní společnosti, k vidění budou praktické ukázky dovedností jednotlivých vystavovatelů. Uskuteční se také diskuze a semináře.
Tisková zpráva ze dne 10. září 2018
 

Odkazy


 
 

Akce se uskuteční ve čtvrtek 13. září od 10 do 17 hodin v ulici Masarykova 1, kde jsou v přízemí sály sídla Okresní hospodářské komory Ústí nad Labem. Hlavní pořadatel představí příchozím a zájemcům jak a s čím může Hospodářská komora v Ústí pomoci podnikatelům, jaké firmy jsou jejími členy a co všechno nabízejí, jaké střední školy jsou v okrese Ústí nad Labem a jaké obory vyučují, jak spolupracují školy a zaměstnavatelé. „Přiblížíme lidem, jaká je provázanost učebních oborů s konkrétní poptávkou na trhu práce na Ústecku a jaké jsou konkrétní pracovní příležitosti,“ uvedla ředitelka Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem Arlena Nikoličová. Záštitu má nad akcí také Ústecký kraj.

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 10.9.2018 / 10.9.2018 | Zveřejnit od: 10.9.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu