Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Sezóna oprav vrcholí, v kraji přibývají kilometry nových povrchů

1
Tři sta milionů korun z příspěvku Ústeckého kraje, dalších 300 milionů korun dotace od Státního fondu dopravní infrastruktury – to je bilance financí vynaložených na opravy a údržbu silnic v majetku kraje v roce 2018. Stavební sezóna právě vrcholí a na mnoha místech kraje už se řidiči mohou svézt po silnicích s novým živičným povrchem.
 

 
 

Kvalita krajských komunikací je pro nás velmi důležitá. Hladké povrchy bez vad samozřejmě zvyšují plynulost a bezpečnost dopravy, nemluvě o komfortu řidičů. Proto v posledních letech pravidelně navyšujeme finanční prostředky. Výsledky jsou vidět už nyní, např. klasifikace stavu vozovek II. třídy se zlepšila od roku 2014  z 2,97 na 2,49,“ řekl náměstek pro dopravu Jaroslav Komínek.

Opravy probíhaly a probíhají ve všech okresech kraje, celkem jde o 55 úseků s novým povrchem a 26 stavebních úprav, mezi které patří opravy a čistění propustků, výspravy opěrných zdí ad.

http://www.susuk.cz/xlsx/ukaz.php

aaa
Chuderov - původní stav

silnice
Chuderov po opravě

 

silnice
Srbice - původní stav

silnice
Srbická s novým povrchem

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 5.9.2018 / 5.9.2018 | Zveřejnit od: 5.9.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu