Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj zve podnikatele na další ročník veletrhu obchodních příležitostí

Pozvánka Krušnohorský Byznys Day
Městské divadlo v Chomutově bude 25. října od 10 do 15 hodin hostit třetí ročník Krušnohorského Byznys Day, veletrhu nových obchodních příležitostí, na kterém se sejdou podnikatelé z měst a obcí Euroregionu Krušnohoří, odborníci z řad vysokých škol, výzkumných ústavů a široká veřejnost.
Tisková zpráva ze dne 5. září 2018
 

Odkazy


 
 

Akci pořádá Okresní hospodářská komora v Chomutově společně s CzechInvestem a Ústeckým krajem. Podle organizátorů je Byznys Day jediný veletrh svého druhu v kraji, který je průřezem oborů firem a nabízí jedinečnou obchodní a marketingovou příležitost. Smyslem akce je propojit a nabídnout spolupráci v rámci Krušnohoří mnoha partnerům jak v podnikatelské sféře, tak i ve státní správě a samosprávě.

Počet stávajících či nových subjektů na veletrhu je omezen, proto organizátoři akce radí podnikatelům, aby se na akci přihlásili s předstihem. Přihláška je přiložená u článku.

01

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 5.9.2018 / 5.9.2018 | Zveřejnit od: 5.9.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu