Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman popřál prvňáčkům úspěšný start do nového školního roku

První školní den
Třetího září, osmá hodina ranní, zvonění a školákům právě začal první školní den. Nejinak tomu bylo i na ZŠ Za Chlumem v Bílině, kam přišel prvňáčky pozdravit hejtman Ústeckého kraje a starosta města Oldřich Bubeníček.
Tisková zpráva ze dne 3. září 2018
 

 
 

„Paní učitelka se na vás, milé děti, moc těšila. Naučí vás tento rok veškeré základy, které se vám potom budou hodit v dalších ročnících. Chtěl bych vám také popřát, abyste se vždy do školy těšily, na kamarády nebo i na to, co se zde nového naučíte,“ řekl v 1. A hejtman Oldřich Bubeníček.

Letos se na jedné ze tří bílinských základních škol otevřely tři třídy pro prvňáčky a jedna přípravka. Sem přišel pozdravit děti v doprovodu nové ředitelky školy Barbory Schneiderové také ředitel mosteckého autodromu Ivo Diviš.

I letos totiž čekaly na lavicích pro všechny prvňáčky z Ústeckého kraje balíčky s reflexními páskami, přívěšky, pexesem či omalovánkami. To vše v rámci projektu Bezpečně do škol, do kterého se již potřetí zapojil Ústecký kraj, krajská dopravní policie, BESIP, Hitrádio FM a nově také mostecký autodrom. Ústecký kraj i v letošním roce projekt podpořil částkou půl milionu korun.

01
První den ve škole na bílinské ZŠ Za Chlumem.

02
Děti dostaly v rámci projektu "Bezpečně do školy" preventivní balíčky.

03

 

04
Dětem popřál hodně úspěchů ve škole také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

 

 

05

 

06
Na bílinské základce otevřeli také přípravku pro předškoláky.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 3.9.2018 / 3.9.2018 | Zveřejnit od: 3.9.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu