Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Memoriál Františka Hrdličky vyhrál německý Magdeburg, tepličtí dorostenci skončili čtvrtí

Memoriál Františka Hrdličky
Na počest dlouholetého funkcionáře FK Teplice se konal v lázeňském městě Memoriál Františka Hrdličky. Fotbalového turnaje v kategorii U19 se zúčastnily jak tuzemské, tak i slovenské, polské či německé kluby. A právě jeden z nich - 1. FC Magdeburg - celý turnaj vyhrál. Konání třetího ročníku turnaje podpořil mimo jiné také Ústecký kraj.
Tisková zpráva ze dne 31. července 2018
 

 
 

Memoriál vyvrcholil přímo Na Stínadlech za přítomnosti hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka finálovým zápasem mezi dvěma německými celky – Magdeburgem a Drážďany. Po 90 minutách skončil zápas nerozhodně 1:1 a na řadu tak přišly pokutové kopy. V nich byli úspěšnější mladí hráči Magdeburgu a i díky skvěle chytajícímu brankáři Berischovi získali pohár pro nejlepší celek turnaje. V zápase o bronz Teplice sice nad polským Lubinem vedly, ale soupeř zápas otočil a zvítězil 3:1.

Konečné pořadí Memoriálu 2018:
1. 1. FC Magdeburg, 2. SG Dynamo Dresden, 3. Zaglebie Lubin SA, 4. FK Teplice, 5. FK Železárny Podbrezová, 6. FC Spartak Trnava.

01
Hráči Teplic obsadili na turnaji nepopulární čtvrté místo.

02
Ceny předávali (zleva): syn Františka Hrdličky Martin, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, náměstkyně primátora Teplic Radka Růžičková a bývalý fotbalista Teplic Štěpák Vachoušek.

 

03
I čtvrté Teplice dostaly pohár.

04
Na třetím místě skončil polský Lubin.

 

 

05
Hejtman Bubeníček popřál vítězům.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 31.7.2018 / 31.7.2018 | Zveřejnit od: 31.7.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu