Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Vedení Ústeckého kraje jednalo se zástupci Krajské sítě místních akčních skupin Ústeckého kraje o další spolupráci

01
V Bílině se sešel hejtman Ústeckého kraje a jeho 1. náměstek Martin Klika se zástupci krajské sítě Místní akční skupiny (MAS), ředitelkou Evou Hamplovou a Ladislavou Hamrovou z MAS Cínovecko. Navázali tak na nedávnou schůzku zástupců všech devíti zástupců místních akčních skupin.
Tisková zpráva ze dne 26. června 2018
 

 
 

Hlavní témata jednání byla financování činnosti MAS v Ústeckém kraji, možná podpora ze strany Ústeckého kraje v rámci Programu obnovy venkova v roce 2019 a podpora celorepublikovému setkání MAS v rámci akce Leader Fest 2019, které se uskuteční v příštím roce v Žatci.

 

Kromě obecného příslibu podpory ve všech projednávaných tématech se přítomní účastníci jednání dohodli rovněž na prezentaci všech devíti MAS zastupitelům Ústeckého kraje v rámci jejich podzimního zasedání. Setkání se rovněž za krajský úřad zúčastnila Petra Ludwigová a Pavel Hajšman z oddělení regionálního rozvoje.

01
Hejtman Oldřich Bubeníček se vítá s ředitelkou MAS Český sever Evou Hamplovou.

02
Vpravo sedí 1. náměstek hejtmana ÚK Martin Klika.

 

 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 26.6.2018 / 26.6.2018 | Zveřejnit od: 26.6.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu