Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Rekonstrukce povrchu komunikace

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 23. 5. 2018.
 

 
 

Dotaz žadatele:

„Ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím Vás tímto žádáme o poskytnutí následujících informací, které se týkají rekonstrukce povrchu komunikace silnice I.třídy č. I/8 mezi Dubím a Cínovcem v rámci akce „I/8 Cínovec – rekonstrukce povrchu komunikace“.

1) Jaká je lhůta po provádění prací?

2) Jaké povinnosti byli zhotoviteli uloženy v souvislosti s nakládáním s odpady, konkrétně pak obrusem vzniklým z frézování? Ten je nyní uložen v zastavěné části Cínovce. Především jde o to, k jakým účelům bude obrus z frézování použit, případně kdy bude odvezen?

3) Je-li to možné, žádáme o zaslání Průvodní zprávy akce „I/8 Cínovec – rekonstrukce povrchu komunikace“, případně jiné či další dokumentace, z které by byly patrny povinnosti zhotovitele prací.

…“.

 

Odpověď:

K bodu č. 1)

Odbor dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Ústeckého kraje vydal dne 25. 4. 2018 částečnou uzavírku podle ust. § 24 zákona č. 13/1997 Sb., zákona o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákona“) a zvláštní užívání podle ust. § 25 zákona v termínu od 1. 5. 2018 – 31. 7. 2018.

K bodům č. 2) a č. 3)

Povinnosti a podmínky v souvislosti s nakládáním s odpady zhotoviteli prací určuje majetkový správce této komunikace, tj. Ředitelství silnic a dálnic ČR, Správa Chomutov, Kochova 3975, 430 02 Chomutov. Prosím, obraťte se s tímto dotazem přímo na správce této komunikace.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 7.6.2018 / 7.6.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu