Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

V soutěži Stejná šance se rozdávaly ceny pro společensky odpovědné firmy a jejich pracovníky

Kolega 2018
Na Krajském úřadě Ústeckého kraje se uskutečnilo slavnostní vyhlášení vítězů krajského kola soutěže Stejná šance – Zaměstnavatel 2018 a Kolega 2018. Jednalo se o 8. ročník soutěže, která se konala v sedmi krajích. V tom ústeckém převzal záštitu nad akcí 1. náměstek hejtmana Martin Klika.
Tisková zpráva ze dne 31. května 2018
 

 
 

Pořadatelem soutěže v Ústeckém kraji byla obecně prospěšná společnost Agentura Osmý den, o. p. s., která podporuje lidi se zdravotním znevýhodněním při přechodu na trh práce. Do krajského kola bylo v kategorii Zaměstnavatel 2018 přijato 64 nominací pro 39 firem, které vyhodnotila odborná komise. „Potěšilo mě, že vítězem letošního ročníku se stala malá firma Jaroslava Formánka, která provozuje řeznictví a uzenářství v Rumburku,“ uvedla ředitelka Agentury Osmý den Zuzana Thürlová. Na druhém místě se umístilo ústecké call centrum Attigente Group. Na třetím místě se shodným počtem bodů umístily dvě restaurace KFC firmy AmRest; jedna z Ústí nad Labem a druhá z Chomutova.

 

Cílem soutěže Zaměstnavatel – Kolega 2018 je ocenit zaměstnance se zdravotním hendikepem za jejich odvahu a aktivní přístup k budování své pracovní i životní kariéry. Na výzvu: „Nominujte svého kolegu!“ zareagovalo 46 nominací ve prospěch 23 zaměstnanců ze 14 různých firem. Za nejlepšího kolegu byl letos vyhlášen Václav Skřivánek, který pracuje ve Školní jídelně Děčín IV, Jungmannova, p. o. Druhé místo obsadila masérka Kamila Pavlíková z TyfloCentra Ústí nad Labem a třetí místo Petr Kumstát, sociální pracovník a jednatel Asociace vozíčkářů a zdravotně i mentálně postižených.

01
Vítězové kategorie Kolega 2018.

02
Vítěz kategorie Kolega 2018 Václav Skřivánek (uprostřed).

 

03
Ocenění v kategorii Zaměstnavatel 2018.

 

04
Vítězem v kategorii Zaměstnavatel 2018 se stala firma Jaroslava Formánka.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 31.5.2018 / 31.5.2018 | Zveřejnit od: 31.5.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu