Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Školství, mládež a sportCesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport > Základní vzdělávání > Legislativa

 

Nabídka semináře pro učitele německého jazyka

Nabídka semináře pro učitele německého jazyka, který organizuje Vzdělávací akademie ve Wiesnecku u Freiburgu ve dnech 21. – 27. 10. 2018.
 

 
 

Seminář je určen vyučujícím německého jazyka na gymnáziích a středních odborných školách, těžištěm náplně semináře je didaktika, reálie a hospitace na školách.

Ministerstvo kultu, mládeže a sportu Bádenska-Württemberska hradí pobytové náklady (ubytování, stravování, kurzovné a případné vstupy) a cestovní náklady do Wiesnecku a zpět. Společná cesta účastníků bude organizována autobusem z Prahy.

Uzávěrka pro podávání přihlášek – písemnou i elektronickou formou je do 20. 6. 2018. Další podrobné informace k semináři a podávání přihlášek najdete na webové stránce:

http://www.dzs.cz/cz/akademicka-informacni-agentura/pro-ucitele-nj.

 
Zodpovídá: Mgr. Petra Vaverková
Vytvořeno / změněno: 24.5.2018 / 24.5.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu