Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Stavební rozpočet

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 16. 5. 2018.
 

 
 

Dotaz žadatele:

„…žádám o poskytnutí nabídkového položkového stavebního rozpočtu od vítězného uchazeče pro tuto veřejnou zakázku, kde byl Ústecký kraj zadavatelem: Zámek Nový Hrad, p. o. – restaurování a oprava ostění dveří, topných otvorů a finální úprava omítek východního a jižního křídla, výměna oken v arkádové chodbě.“.

Odpověď:

Na základě Vaší žádosti o poskytnutí informace ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů Vám sdělujeme, že Vámi požadovaný položkový stavební rozpočet na akci „Zámek Nový Hrad, p. o. - restaurování a oprava ostění dveří, topných otvorů a finální úprava omítek východního a jižního křídla, výměna oken v arkádové chodbě“ je přílohou Smlouvy o dílo, která je volně přístupná v Registru smluv pod ID smlouvy: 3389796.

Přímý odkaz je https://smlouvy.gov.cz/smlouva/3655628.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 24.5.2018 / 24.5.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu