Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Investiční záměr

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 30. 4. 2018.
 

 
 

Dotaz žadatele:

„Podle § 4a zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím v platném znění žádám o poskytnutí informace, jaké byly podmínky nebo požadavky investora NEXEN TIRE CORPORATION při jednání o umístění investičního záměru této společnosti realizovat výstavbu továrny na pneumatiky. Jedná se mi zejména o to:

1/ jaké byly podmínky nebo požadavky investora NEXEN TIRE CORPORATION na vybavenost a stavební připravenost lokality (území) pro umístění investičního záměru.

2/ splňovala lokalita Triangle u Žatce, projektem Průmyslová Zóna Triangle City, podle rozhodnutí o umístění stavby projektem nazvanou PZ Triangle – Triangle City”, spis. zn. MUZAS/1979/2014/SU/Re ze dne 25. 9. 2014, podmínky a požadavky investora NEXEN TIRE CORPORATION o umístění investičního záměru této společnosti realizovat výstavbu továrny na pneumatiky?“.

 

Odpověď:

1) Jednou z podmínek umístění společnosti Nexen Tire Corporation Czech byl požadavek na dovybavení průmyslové zóny technickou infrastrukturou, která umožní odvod technologických odpadních vod z budoucího závodu.

Druhou z podmínek společnosti Nexen Tire Corporation Czech bylo dovybavení dopravní infrastruktury průmyslové zóny autobusovými zastávkami.

2) Neexistují žádné podmínky nebo požadavky, které by měla splňovat průmyslová zóna Triangle ve vztahu k projektu PZ Triangle – Triangle City směrem ke společnosti Nexen Tire Corporation Czech.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 16.5.2018 / 16.5.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu