Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Jezero Milada zahajuje sezonu. Sportování a pohyb bude hrát prim

Milada
V rámci akce Zahájení sezony na Jezeře Milada nedaleko Ústí nad Labem bude pro rodiny s dětmi připraven v sobotu 19. května od 13 do 17 hodin bohatý program. Na břehu jezera se představí i Český atletický svaz se svými dvěma projekty.
Tisková zpráva ze dne 15. května 2018
 

 
 

Rodiče s dětmi se budou moci těšit jak na tradiční sportování s Atletikou pro děti, tak na prezentaci nového projektu Pohybová gramotnost- Atletika pro celou rodinu. Příjemnou společnost jim u toho bude dělat bývalá vicemistryně světa ve skoku o tyči, Kateřina Baďurová Janků.

Atletickou zónu najdou návštěvníci na hlavní pláži rekultivovaného jezera. Stánek Atletiky pro děti nabídne možnost vyzkoušení si atletického víceboje a to s pomůckami speciálně určenými pro děti ve věku 5 - 11 let. Zábavnou formou si tak nejmenší sportovci vyzkoušejí hod pěnovým oštěpem, skok do dálky z místa nebo jak jsou rychlí na slalomové trati. Pro všechny děti jsou po absolvování víceboje připraveny odměny. Rodiče se mohou informovat, kde všude se v jejich okolí nacházejí atletické přípravky, ve kterých se děti zmíněným pohybovým aktivitám věnují pravidelně.

Ve 14 hodin bude pro návštěvníky připravena autogramiáda bývalé vicemistryně světa ve skoku o tyči, Kateřiny Baďurové Janků. U stánku projektu Pohybová gramotnost - Atletika pro celou rodinu, se rodiče seznámí s doporučovanými sportovními aktivitami, vyzkoušejí si cvičení, která budou moci později zkoušet i doma se svými dětmi.

01

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 15.5.2018 / 15.5.2018 | Zveřejnit od: 15.5.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu