Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Průmyslová zóna Triangle zprovoznila všechny ubytovny

tr
Dne 24. dubna 2018 proběhla kolaudace zbývající části ubytoven Zázemí občanské vybavenosti, prvního investičního záměru v Triangle City ve Strategické průmyslové zóně Triangle.
 

 
 

V oploceném areálu s přítomností ostrahy i kamerového systému je tedy nyní sumárně k dispozici osm samostatně stojících objektů se 128 pokoji kompletně vybavených mobiliářem, vlastním sociálním zařízením, společenskými místnostmi, společnými kuchyňkami a sprchami. Dále administrativní budova o celkové podlahové ploše 1  029 m2 a posledním objektem, na jehož dokončení se pracuje je jídelna o podlahové ploše 537 m2.

Buňkové sestavy byly původně umístěny v areálu ledvické elektrárny v Chudeřicích u Bíliny. Došlo k jejich postupnému přestěhování a smontování. V administrativní budově sídlí SPZ Triangle, příspěvková organizace Ústeckého kraje, která průmyslovou zónu rozvíjí a po hospodářské stránce spravuje. Volné kanceláře a jiné prostory jsou rentabilně pronajímány. V případě živelných pohrom budou ubytovny s jídelnou sloužit i jako dočasné krizové zázemí pro potřeby Ústeckého kraje.

Zdroj: SPZ Triangle, p.o.; Martin Pondělík

tr
Celkový pohled na zázemí občanské vybavenosti investičního záměru Triangle City

tr
Pohled na část ubytoven v průmyslové zóně Triangle

tr
Pohled do interiéru pokoje s mobiliářem

 

 

 


 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 4.5.2018 / 4.5.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu