Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Otevření turistické sezony 2018 v Českém Švýcarsku klepe na dveře

ČŠ
Od čtvrtka 19. dubna do neděle 22. dubna se uskuteční tradiční vícedenní „otevření turistické sezony v Českém Švýcarsku“, kterou připravuje obecně prospěšná společnost České Švýcarsko a Správa národního parku. Připravena je pestrá škála především turistických akcí na území Českého Švýcarska.
Tisková zpráva ze dne 13. dubna 2018
 

 
 

Hned první den se mohou turisté vydat z Dolní Poustevny na slavnostní otevření přeshraniční stezky (kousek za Novou Vískou). V pátek se pro veřejnost otevře nová okružní turistická trasa vedoucí z Kyjova přes Hřebec a Klenotnici zpět do Kyjova. Sobota bude patřit výletu na skalní hrad Falkenštejn, který byl delší dobu zavřený. V tentýž den se otevře vyhlídka Růženka u obce Růžová. V neděli bude zpřístupněn Dům Českého Švýcarska v Krásné Lípě, kde se bude konat promítání filmů z mezinárodního filmového festivalu Ekofilm. Více informací naleznou zájemci na www.ceskesvycarsko.cz.

ČŠ zahájení sezony

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 13.4.2018 / 13.4.2018 | Zveřejnit od: 13.4.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu