Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Kurz pro pedagogy - Učíme se venku - 14. 5. 2018

logo ÚK
České Švýcarsko o.p.s. ve spolupráci se vzdělávacím centrem Tereza Vás srdečně zve na seminář jehož cílem je, aby účastníci získali motivaci učit venku, uměli odstranit překážky, které jim brání v učení venku, uměli se snadno vybavit ven, a zároveň věděli, co vše lze učit venku a co vše učení venku přináší dětem i učiteli.
 

Odkazy


 
 

Na semináři se účastníci aktivní formou seznámí s projektem UČÍME se VENKU: jak jim může pomoci v překonávání překážek, v učení venku i v propojování komunity škol a učitelů, kteří již venku učí, jaké nabízí metodické materiály, pracovní listy a argumenty, proč chodit ven.
O akreditaci MŠMT na seminář bylo požádáno, v době realizace již bude akreditován a účastníci obdrží certifikát. Pro účastníky jsou připraveny studijní materiály, pracovní listy a ekovýchovné materiály vhodné do výuky.
Lektorka:  Mgr. Justina Danišová (vzdělávací centrum Tereza )
Kurz je určen pro pedagogy MŠ a I. stupně ZŠ, studenty  i lektory

Více o projektu: http://ucimesevenku.cz/

Přihlašovat se můžete na mailu: jarmila.judova@ceskesvycarsko.cz,  informace na tel. č.: 775 552 790.

Poplatek za kurz je 250 Kč, hradí se na místě, případně fakturou (v případě platby fakturou, prosíme o zaslání fakturačních údajů).
 

 
Zodpovídá: Ing. Dominika Petráková
Vytvořeno / změněno: 13.3.2018 / 13.3.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu