Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj podpoří dobrovolné hasiče a složky IZS dotací v souhrnné výši 13 miliónů korun

dh
Rada Ústeckého kraje jmenovala hodnotící komisi k vypracování pořadníku pro přiznání dotací na rok 2018 v rámci Programu na podporu Jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí (JSDHO) a ostatních složek IZS. Komise vedená hejtmanem Ústeckého kraje Oldřichem Bubeníčkem a pracovníky Odboru kancelář hejtmana doplnili mjr. Bc. Tomáš Štěpánek, vedoucí oddělení IZS a služeb Krajského ředitelství HZS ÚK a Mgr. Michaela Klapková Ozomová, MSc., ředitelka Oblastní charity Ústí nad Labem.
 

 
 

Komise na svém jednání konaném dne 12. 3. 2018 vyhodnotila celkem 76 žádostí na poskytnutí účelové dotace pro rok 2018 v rámci programu na podporu nové techniky, výstavby požárních zbrojnic a podporu spolků a veřejně prospěšných organizací působících na poli požární ochrany a ochrany obyvatelstva. Celkem 72 žádostí splnilo požadované náležitosti uvedené v programu, který byl schválen usnesením Zastupitelstva Ústeckého kraje ze dne 11. 12. 2017.

V následujících krocích bude o pořadí při poskytování konkrétních účelových dotací rozhodovat Rada Ústeckého kraje, v některých případech dále Zastupitelstvo Ústeckého kraje.

Celkový objem peněžních prostředků vyčleněný z rozpočtu Ústeckého kraje na podporu stanoveného účelu byl 13 000 000 Kč.

dh

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 13.3.2018 / 13.3.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu