Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Výtěžek z krajského plesu poputuje do Domovů pro osoby se zdravotním postižením v Olešce

foto
Letošní vybraná částka ze vstupného XV. reprezentačního plesu Ústeckého kraje, jenž se konal v sobotu 10. března ve společenském domě Střelnice v Děčíně, poputuje Domovům pro osoby se zdravotním postižením Oleška – Kamenice na Děčínsku. Symbolický šek na 154 300 korun předal ředitelce Domovů Dagmar Vaňkové hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.
Tisková zpráva ze dne 12. března 2018
 

 
 


Podle slov ředitelky příspěvkové organizace budou peníze využity na nákup přístrojů. „Za peníze pořídíme dvě sprchová křesla, která pomohou klientům při osobní hygieně. Mám z toho dvojnásobnou radost, protože tyto přístroje pomohou vlastně nejen klientům, ale také našim zaměstnancům,“ uvedla Dagmar Vaňková.

 

Mezi účinkujícími na plese nechyběl mladý a talentovaný muzikálový zpěvák Jan Kopečný, nestárnoucí Petra Černocká, Těžkej Pokondr a ani Janek Ledecký – otec čerstvé dvojnásobné zlaté olympijské medailistky Ester Ledecké. Ples kromě Ústeckého kraje dále podpořily společnosti Severočeské doly, Skupina ČEZ, Eurovia a Net4Gas.

foto
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček se svou chotí Jitkou Bubeníčkovou.

foto

foto
Letos se uskutečnil jubilejní 15. Reprezentační ples Ústeckého kraje.
 

foto
Zahájení plesu v Děčíně.

foto

foto

foto
Výtěžek putuje na dobročinné účely.

foto

foto
Moderátorské duo Těžkej Pokondr.

foto

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 12.3.2018 / 12.3.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu