Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Letos se uskutečnil už 6. ročník krajské soutěže v AutoCADu a Inventoru

foto
Ve středu 28. Února se na Střední průmyslové škole, Ústí nad Labem, Resslova 5 sešli opět strojaři z celého kraje na dalším ročníku krajského kola soutěže v 2D dokumentaci – AutoCAD a 3D modelování – Inventor na počítačích.
 

 
 

Soutěže se zúčastnila družstva žáků a jejich pedagogických doprovodů ze všech průmyslových škol kraje, které mají ve svém portfoliu Strojírenské obory vzdělávání.

 

Soutěž zahájil náměstek hejtmana Petr Šmíd, který ve své řeči zdůraznil potřebnost těchto oborů pro uplatnění v praxi a spolupráci s firmami v současné době. Slavnostního zahájení se kromě zástupce zřizovatele zúčastnili zástupci fakult UJEP, jednotlivých sponzorů a předseda školské rady.

 

„Velké poděkování za zorganizování celé akce patří kolegům Martinu Kynclovi a Blance Urbánkové a našim sponzorům a partnerům, kteří věnovali do soutěže hodnotné ceny a pomohli zabezpečit celou soutěž. Všichni zúčastnění žáci prokázali dobré znalosti v obou kategoriích a výsledkové listiny je možné si prohlédnout v přiloženém souboru,“ řekl ředitel školy Jaroslav Mareš.

 

Celá soutěž je velmi dobrým krokem a příspěvkem k rozvoji technického vzdělávání v Ústeckém kraji.

 

Zdroj: Mgr. Bc. Jaroslav Mareš, ředitel školy


foto

Soutěž zahájil náměstek hejtmana pro oblast školství, mládež a sport Petr Šmíd.

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 6.3.2018 / 6.3.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu