Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman Oldřich Bubeníček se setkal s velvyslancem Ruské federace v Praze

ruské velvyslanectví
Na ruské velvyslanectví v Praze zamířil ve čtvrtek 1. března hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Důvodem návštěvy bylo slavnostní udělení vyznamenání za účast ve vojensko-memoriální činnosti.
Tisková zpráva ze dne 2. března 2018
 

 
 

Velvyslanec Alexandr Vladimirovič Zmejevskij probral s hejtmanem několik témat včetně pokračování spolupráce Ústeckého kraje s Vladimirskou oblastí či další rozvoj spolupráce v podnikatelské sféře a v oblasti turismu.

Po jednání se hejtman Bubeníček přesunul na ambasádu Republiky Kazachstán, kde ho přivítal velvyslanec Serzhan Abdykarimov. Hlavním bodem schůzky bylo uspořádání návštěvy předsedy parlamentu Republiky Kazachstán v Ústeckém kraji. „Jsem rád, že Kazachstán chce usilovně pracovat na rozvoji vztahů právě s naším regionem,“ těšilo hejtmana Oldřicha Bubeníčka. V kazašské Astaně se loni konala světová výstava EXPO 2017, kde se Ústecký kraj také prezentoval.

01
Hejtman obdržel vyznamenání.

02

03
Při jednání s velvyslancem Republiky Kazachstán v Praze Serzhanem Abdykarimovem (vlevo). 

 

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 2.3.2018 / 2.3.2018 | Zveřejnit od: 2.3.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu