Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Konzultační dny v krajských městech

eu
I v tomto pololetí se konají konzultační dny odboru Podpory projektů Řídicího orgánu Operačního programu Zaměstnanost (OPZ) v jednotlivých krajích. Pro Ústecký a Karlovarský kraj je zřízeno detašované pracoviště v Ústí nad Labem, kde se případným zájemcům o informace budou věnovat projektoví manažeři Bohumila Kohlová Dušková a Tomáš Šášik.
 

 
 

Konzultace jsou určeny zájemcům o informace k většině témat OPZ. Naším cílem je bezplatně poskytnout těmto zájemcům informace obecně o OPZ, plánovaných/vyhlášených výzvách, případně individuálně konzultovat předběžné projektové návrhy či nápady v jejich lokalitě, a to v rámci osobního jednání, bez nutnosti kvůli informacím cestovat. Naši projektoví manažeři vyjdou zájemcům maximálně vstříc, tudíž budou témata a struktura konzultace přizpůsobeny jednotlivým konzultujícím. Také konkrétní datum a čas konzultace je možné si domluvit a to na našich kancelářích v území nebo v rámci pravidelných konzultačních dnů organizovaných centrálním pracovištěm pro kraje, kde kancelář nemáme. Pro více informací můžete kontaktovat přímo daného projektového manažera na tomto odkaze:

https://www.esfcr.cz/konzultace-k-projektum-opz

Mgr. Bohumila Kohlová Dušková, DiS., projektová manažerka

Oddělení podpory implementace projektů

Odbor Podpory projektů (86)

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Na Poříčním právu 1, 128 01 Praha 2

Pracoviště: Bělehradská 1338/15, 400 01 Ústí nad Labem

mobil: +420 770 147 906, www.esfcr.cz

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 1.3.2018 / 1.3.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu