Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Ústecký kraj investoval do Střední školy zahradnické a zemědělské A. E. Komerse v Děčíně

Libverda
Střední škola zahradnická a zemědělská A. E. Komerse v Děčíně – Libverdě na konci loňského roku zrekonstruovala sociální zařízení v celém areálu školy. Na prohlídku investice pozval hejtmana Ústeckého kraje ředitel Libor Kunte s tím, že chtěl především poděkovat kraji za finanční podporu při této rekonstrukci.
Tisková zpráva ze dne 8. ledna 2018
 

 
 

„Jsem moc rád, že zde na škole máte moc hezky opravené sociální zařízení. Ač se to nezdá, i tyto prostory dotváří pro člověka příjemnou atmosféru na škole. Chtěl bych také říct všem žákům, aby si vážili toho, na jaké škole získají vzdělání a aby jej pak dokázali v praxi využít,“ přednesl k žákům řeč hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.   

Prohlídky školy a sociálního zázemí se zúčastnila za Ústecký kraj také Radmila Krastenicsová, předsedkyně výboru pro výchovu, vzdělání a zaměstnanost, Petr Šmíd, náměstek hejtmana pro školství, mládež a sport a Dagmar Waicová, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy.

Za dva roky oslaví instituce až neuvěřitelných 170 let od založení. Podle ředitele Libora Kunteho by se škola měla dočkat do té doby ještě vymalování všech chodeb. Co už je naopak hotové, jsou nově zrekonstruované stáje (rok 2015).


01
K přítomným žákům školy promluvil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

02
Přestřižení pásky provedli (zleva): Petr Šmíd, náměstek hejtmana pro školství, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a Libor Kunte, ředitel děčínské školy.

03
Prostory sociálního zařízení si prohlédly i Dagmar Waicová, vedoucí odboru školství, mládež a tělovýchova a Radmila Krastenicsová, předsedkyně výboru pro výchovu, vzdělání a zaměstnanost (vpravo).

 

04
Nově zrekonstruované prostory.

 

05

 

06

 

 

 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 8.1.2018 / 8.1.2018 | Zveřejnit od: 8.1.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu