Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Adventní setkávání – vánoční tradice a pečení cukroví v domově v Meziboří

foto
V Domově sociálních služeb na Meziboří se uskutečnilo adventní setkání uživatelů domova společně s dětmi z Mateřské školy Kaštánek z Litvínova.
 

 
 

Učitelky se svými dětmi zahájily slavnostní setkání a domovem se rozezněly tóny vánočních koled, při kterých si všichni společně s dětmi zazpívali. Aby to bylo vánoční setkání se vším všudy, nechyběly vánoční tradice jako například krájení jablíček a pouštění lodiček ze skořápek ořechů. V druhé polovině akce se začalo péct cukroví.

Do válení těsta a vykrajování se zapojili nejen senioři s dětmi, ale také učitelky a někteří zaměstnanci domova. Milým překvapením bylo pro seniory vlastnoručně vyrobené přáníčko, které od dětí obdrželi všichni v sále. Také děti si na památku odnesly napečené cukroví a perníček pro štěstí. První adventní setkání se uskutečnilo v příjemné předvánoční atmosféře. Užili si ho nejen uživatelé, kteří si zavzpomínali na prožité Vánoce společně se svou rodinou, ale i všichni přítomní, kteří se na akci podíleli.

foto

foto

foto

 

 

 


 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 20.12.2017 / 20.12.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu