Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Hejtman ocenil mladé cukráře, vítěze soutěže o nejlepší linecké cukroví

vc
Kulturní středisko města Ústí nad Labem letos podruhé uspořádalo soutěž nejlepší vánoční cukroví. V pondělí 18. prosince pak dárky vítězům, které vybírala odborná porota, předal hejtman Oldřich Bubeníček spolu Radkou Bimovou, zástupkyní sponzorujícího řetězce Globus.
 

 
 

„Ke štědrovečerním tradicím patří vánoční cukroví a jsem rád, že v této tradici pokračují děti i žáci našich krajských učilišť. Těším se už na příští rok, kdy budou podle pořadatelů soutěžit nejlepší vanilkové rohlíčky,“ řekl při oceňování Oldřich Bubeníček.

V dětské i učňovské kategorii bylo oceněno deset nejlepších, budoucím cukrářům okomentoval kvalitu jejich výrobků cukrář roku 2016 František Buchal. Vyhlášení výsledků soutěže se zúčastnil i ředitel Kulturního střediska Ivan Dostál a předseda Výboru pro národnostní menšiny ZÚK Pavel Vodseďálek.

V loňském prvním ročníku soutěžící pekli ořechové pracny (medvědí tlapky), komise poté cukroví hodnotila a pan hejtman těsně před Vánoci nejlepším pekařům předal ceny. V letošním roce se do 12. 12. odevzdávaly vzorky a ve dnech 13. – 14. 12. zasedla hodnotící odborná porota.

vc

vc

vc

vc

vc

 

vc

vc

vc

vc 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 19.12.2017 / 19.12.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu