Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Student oboru Pozemní stavitelství vybojoval na mládežnické olympiádě bronz

Sportovec
Skvělého úspěchu dosáhl na nedávném Evropském olympijském festivalu mládeže (EYOF) v maďarském Györu závodník Sport Judo Litoměřice a žák třídy druhého ročníku maturitního oboru Pozemní stavitelství Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické Ústí nad Labem Jan Svoboda, který v kategorii do 60 kg vybojoval bronzovou medaili.
Tisková zpráva ze dne 19. prosince 2017
 

 
 

Tyto hry se konají jednou za dva roky a pro tuto generaci je to největší událost. „Mám radost, že máme na naší škole tak šikovné žáci,“ komentoval velký úspěch žáka ředitel školy Vítězslav Štefl. Jan Svoboda prožil letos velmi vydařený rok. Na začátku října obsadil ve velmi silně obsazeném turnaji ve Varšavě 3. místo. Z Mistrovství ČR dorostu si odnesl ve váhové kategorii do 66 kg zlato. Na seniorském šampionátu pak vybojoval ve stejné váhové kategorii bronzovou medaili.


01
Jan Svoboda (první zprava) na Evropském olympijském festivalu mládeže v maďarském Györu.

 


 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 19.12.2017 / 19.12.2017 | Zveřejnit od: 19.12.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu