Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Šance pro budoucí truhláře ústecké stavárny

foto
Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická v Ústí nad Labem začíná spolupracovat s firmou CADRE z Ústí nad Labem. Jednou z prvních aktivit byla následná akce, kdy v pátek 8. prosince žáci 1. ročníku učebního oboru truhlář navštívili výrobní prostory této firmy, sídlící v Krásném Březně.
 

 
 

 

Majitel firmy pan Michal Badin žáky provedl výrobními pracovišti a seznámil je s výrobním programem firmy. Probíhá zde výroba oken, dveří, kuchyňských linek, kancelářského nábytku i ostatního vybavení bytů a domů a to zejména z rostlého dřeva. Vedení firmy má velký zájem rozvíjet kontakty.

 

„V rámci spolupráce plánujeme od příštího školního roku začlenit odborný výcvik tedy praxi našich žáků truhlářů přímo do jejich výrobního procesu. Ty nejlepší a nejspolehlivější by pak po vyučení také zaměstnali. V současné době se věnují repasi oken pražského Národního muzea,“ řekl ředitel ústecké školy Vítězslav Štefl.


foto

foto

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 14.12.2017 / 14.12.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu