Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace



Cesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Úvěrová smlouva s Českou spořitelnou podepsána

uv
Ve středu 13. prosince se v pracovně hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka uskutečnil podpis smlouvy o úvěru na roky 2017 – 2021 mezi Ústeckým krajem a Českou spořitelnou, o jejím uzavření rozhodlo Zastupitelstvo Ústeckého kraje dne 11. prosince 2017. Za Českou spořitelnu smlouvu podepsali Jan Parízek a Martin Vávra.
 

 
 

O záměru přijetí úvěru a výběru banky formou poptávkového řízení rozhodlo Zastupitelstvo Ústeckého kraje na svém zasedání již v dubnu. Celková částka úvěru ve výši 1,5 miliardy korun bude čerpána ve dvou objemech s termínem čerpání 2017 - 2021 a maximální splatností do 31. 12. 2031. Účelem úvěru je krytí investičních potřeb kraje v oblasti dopravy, školství a sociálních věcí.

uv

uv

Podpisu se s zúčastnili (zprava) vedoucí ekonomického odboru Stanislav Dostál, 1. náměstek hejtmana Martin Klika, hejtman Oldřich Bubeníček a zástupci České spořitelny

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 14.12.2017 / 14.12.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu