Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Prodloužení výluky na trati 135 Most - Moldava v Krušných horách v úseku Mikulov v Krušných horách - Moldava v Krušných horách

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Výluka VLAK
Z důvodu prodloužení nepřetržité výluky v úseku Mikulov v Krušných horách - Moldava v Krušných horách budou i nadále vlaky jedoucí v uzavřeném úseku nahrazeny autobusy náhradní dopravy podle přiloženého výlukového jízdního řádu. Autobusy budou vedeny již ze zastávky Osek město. Nový pár přímých vlaků Ústí n.L.hl.n. - Moldava v Krušných horách bude v celé své trase zrušen bez náhrady.
 

Odkazy


 
 
Z důvodu pokračování nepřetržité výluky v úseku Mikulov v Krušných horách - Moldava v Krušných horách budou ČD, a.s. i nadále nahrazovat osobní vlaky v úseku Osek město - Moldava v Krušných horách a zpět náhradní autobusovou dopravou. Autobusy NAD nebudou obsluhovat zastávky Střelná v Krušných horách a Dubí. Tyto zastávky budou obslouženy vlakem, který bude končit a vycházet v Dubí. Přestup mezi vlakem a autobusem NAD je pouze v Oseku městě.

Nový pár přímých vlaků Ústí n.L. - Moldava v Krušných horách (26850 a 26851) bude v celé své trase Ústí nad Labem hl.n. - Moldava v Krušných horách a zpět zrušen po dobu výluky bez náhrady. Trvání výluky je předpokládáno do 31. října 2018.
 
Zodpovídá: Ing.Jan Otčenášek
Vytvořeno / změněno: 7.12.2017 / 7.12.2017 | Zveřejnit od-do: 7.12.2017-31.10.2018
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu