Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje jednala v Děčíně

logo ÚK
V úterý 5. prosince se uskutečnilo v Děčíně zasedání Předsednictva Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje. Mimo jiné se HSR-ÚK zabývala plněním priorit, mezi které patří i zlepšení image Ústeckého kraje, posílení společenské odpovědnosti organizací a rozvoj průmyslu a podnikání. Dále Předsednictvo projednalo harmonogram akcí HSR-ÚK zaměřených na jednání a odborná setkání v roce 2018 a shrnulo výstupy ze Sociálního fóra Ústeckého kraje 2017. Rovněž se HSR-ÚK zabývala informacemi z orgánů projektu RE:START k Akčnímu plánu Strategie restrukturalizace Ústeckého, Moravskoslezského a Karlovarského kraje.
 

 
 

Vznik programu RE:START krajská tripartita iniciovala. Předsedkyně HSR-ÚK Gabriela Nekolová, která má z pověření vlády program RE:START na starosti, seznámila členy krajské tripartity s výsledky - 5 měsíců od schválení vládou byly zahájeny programy za cca 11 miliard Kč. Jedná se např. o program na revitalizaci brownfieldů, program na demolice, finanční prostředky na rekultivace, a další programy, výzvy, analýzy a studie jsou v přípravě. Diskuze se vedla i o tématech, která budou chtít v rámci našeho regionu v roce 2018 členové HSR UK řešit.

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 7.12.2017 / 7.12.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu