Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Hejtman jednal s Okresní hospodářskou komorou o organizaci zahraničních podnikatelských návštěv

foto
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a předseda Okresní hospodářské komory Most Rudolf Jung uspořádali v Mostě již tradiční pracovní snídaní zástupců představenstva OHK a vedení Ústeckého kraje, za který se zúčastnil, kromě hejtmana, také člen krajské rady Ladislav Drlý a vedoucí odboru kanceláře hejtmana Luboš Trojna. Předmětem této tradiční akce byla opět konzultace vzájemných aktivit a s ohledem na končící kalendářní rok byla i kladně zhodnocena spolupráce z minulého období.
Tisková zpráva ze dne 1. prosince 2017
 

 
 


Předseda OHK Most seznámil s výsledky  voleb do orgánů komory. Dále  byly zkonzultovány předpokládané významné nové akce  pro příští rok. Kromě již tradičních  diskusních  „Fór  ÚK“ a dalších  akcí, kde komora  je odborným garantem, byl představen společným memorandem potvrzený  projekt  v oblasti   cestovního ruchu, který  spojuje  do jednoho spolupracujícího týmu významné aktéry, kteří v tomto oboru  v okruhu působnosti Destinační agentury  Krušné hory působí.

 

Byl představen záměr uspořádat  ve spolupráci s IHK Halle-Dessau  seminář  „Hnědé  uhlí 2018“ a nastíněna možnost  uspořádat  další fórum Ústeckého kraje tentokrát v oblasti vzdělávání. Pro oblast  působnosti  krajské hospodářské komory  byla navržena a diskutována  možnost  užšího zapojení komory do  organizace zahraničních podnikatelských  návštěv, což  bude posouzeno při projednávání parametrů dohody o  spolupráci s krajskou hospodářskou komorou ÚK. Na závěr  bylo  diskutováno téma vhodného  připomenutí 25. výročí  vzniku  organizovaného podnikatelského prostředí, které komora reprezentuje i v regionu. I toto bude předmětem detailního projednání při  formování parametrů zmíněné prováděcí dohody o  spolupráci na příští rok. 


 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 1.12.2017 / 1.12.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu