Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Gratulujeme: Ocenění v soutěži Přívětivý úřad 2017 zamířilo do Klášterce nad Ohří

foto
Městský úřad v Klášterci nad Ohří byl 22. listopadu oceněn v soutěži Přívětivý úřad 2017. A to hned dvakrát: v rámci Ústeckého kraje zvítězil, v celorepublikové konkurenci se umístil na stříbrné příčce.
 

 
 

"Ocenění jsme si vysloužili za spolupráci s veřejností, konkrétně za pilotní projekt participativního rozpočtu Společně pro Klášterec a také za celý mix komunikačních nástrojů, které se komunikaci s veřejností používáme, říká starosta města Štefan Drozd, který tuto cenu převzal společně s tajemnicí úřadu Radkou Hodicovou.

Klášterecká radnice se tak nově objevuje v publikaci Přívětivý úřad 2017, ve které jsou shrnuty příklady dobré praxe z českých i moravských měst. „Máme tedy další zdroj inspirace, co dalšího bychom ve městě mohli vylepšit,“ dodává starosta a slibuje, že ocenění vnímá především jako závazek k dalšímu zlepšování služeb pro občany.

Ze všech krajů v soutěži zabodoval nejlépe Ústecký kraj, neboť kromě druhého místa pro naše město byla oceněna i Česká Kamenice, která skončila o příčku níže. Celorepublikovým vítězem se stalo město Příbor.

Soutěž Přívětivý úřad, kterou vyhlašuje Ministerstvo vnitra České republiky, si podle slov náměstka ministra vnitra Petra Mlsny klade za cíl zmapovat stav služeb ve veřejné správě a ocenit starosty, tajemníky a další pracovníky úřadů za jejich úsilí o zavádění nadstandardních a inovativních služeb a za posouvání městských úřadů mezi moderní a efektivní instituce.

Ministerstvo vnitra ocenilo celkem 14 úřadů obcí s pověřeným obecním úřadem za jejich nadstandardně kvalitní servis služeb. O oceněných více zde http://www.kvalitavs.cz/privetivy-urad-obci-ii-typu-2017/ 

Zdroj www.klasterec.cz 

foto

foto
Slavnostního předávání cen se za Krajský úřad Ústeckého kraje zúčastnila vedoucí odboru Monika Zeman (úplně vlevo).

foto


 

 


 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 24.11.2017 / 24.11.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu