Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Hlavní webCesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Žádost

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, ze dne 20. 10. 2017.
 

Odkazy


 
 

Dotaz žadatele (doslovný výňatek):

„…žádáme o informace, v jakém stádiu se nachází řízení o nepovoleném vykácení vzrostlých stromů v době vegetačním období na pozemcích par. Č. 158/63 a 158/12 k. ú. Košťany a pod jakým Čj: je věc Vaším úřadem evidována. Pokud bylo meritorně rozhodnuto žádáme o zaslání příslušného rozhodnutí. Pokud není předmětná událost řešana Vaším úřadem, prosím o předání věcně a místně příslušnému úřadu. Zároveň žádáme o sdělení, kam byla tato žádost postoupena. Svou žádost opíráme o zákon o svobodném přístupu k informacím č. 106/1999 Sb.“.

 

Odpověď:

Žadateli bylo tímto dáno na vědomí, že Krajský úřad Ústeckého kraje postupuje výše uvedenou žádost na Českou inspekci životního prostředí, oblastní inspektorát Ústí nad Labem. V příloze povinný subjekt zveřejňuje celé znění postoupení žádosti.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 16.11.2017 / 16.11.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu