Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Ústecký kraj k úmrtí chomutovského ředitele Václava Sailera

logo ÚK
Ústecký kraj a hejtman Oldřich Bubeníček se připojují k vyjádření soustrasti s úmrtím ředitele Střední školy technické, gastronomické a automobilní Chomutov Václava Sailera. Dlouholetý pedagog zemřel náhle v pátek 10. listopadu 2017 ve věku 66 let.
Tisková zpráva ze dne 15. listopadu 2017
 

 
 

Ing. Václav Sailer patří mezi výběr elitních ředitelů středních škol, které Ústecký kraj zřizuje. Výsledky jeho neocenitelné snahy a práce souvisejí úzce s úspěšným rozvojem středního školství na Chomutovsku a vedení Ústeckého kraje je vnímá intenzívně a velmi pozitivně. Osobně jsem měl několikrát v Chomutově příležitost Střední školu technickou, gastronomicko a automobilní pod vedením pana ředitele navštívit. Kromě profesionální přípravy na mě vždy zapůsobila také všudypřítomná přátelská a vstřícná atmosféra. Pana ředitele jsem si hluboce vážil a chtěl bych touto cestou vyjádřit upřímnou soustrast rodině a všem pozůstalým,“ uvedl hejtman Oldřich Bubeníček. 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 15.11.2017 / 15.11.2017 | Zveřejnit od: 15.11.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu