Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Varnsdorfská střední škola v novém hávu

foto
Ústecký kraj plánuje rozsáhlou modernizaci komplexu budov Vyšší odborné školy, Střední průmyslové školy a Střední odborné školy služeb a cestovního ruchu ve Varnsdorfu.
Tisková zpráva ze dne 8. listopadu 2017
 

 
 

„Jsem přesvědčen, že periferní regiony Ústeckého kraje si zaslouží minimálně stejnou podporu, jako jeho jádrové oblasti, proto jsme si řekli, že zásadním způsobem zmodernizujeme páteřní školu ve Šluknovském výběžku. Celková koncepce spočívá nejen v rekonstrukci opláštění a modernizaci vnitřních prostor stávajících objektů školy, ale také v opuštění, případně demolici těch objektů, které již škola nepotřebuje. Pomyslnou třešničkou na dortu by měla být výstavba nové tělocvičny, která bude sloužit nejen žákům školy, ale v odpoledních hodinách také všem občanům Varnsdorfu.“ uvedl náměstek hejtmana Petr Šmíd. Ústecký kraj předpokládá, že celková investice bude ve výši 110 milionů korun.

foto

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 8.11.2017 / 8.11.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu