Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Veletrh Sokrates 1 lákal budoucí žáky středních škol

foto
Ve sportovní hale v Mostě byl v neděli 5. listopadu zahájen 16. ročník dvoudenního veletrhu středního vzdělávání SOKRATES 1. Akce proběhla pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka, který se také zúčastnil slavnostního zahájení a prohlédl si stánky prezentujících se škol.
 

 
 

„Jsem na tomto veletrhu již poněkolikáté a myslím si, že má v našem regionu už svou tradici. Opět zde vidím spoustu vystavovatelů, kteří návštěvníkům představí možnosti vzdělávání, a já věřím, že až nějakou z vybraných škol dostudují, že neodejdou za prací jinam, ale své vzdělání zúročí v našem Ústeckém kraji,“ řekl v úvodu hejtman Oldřich Bubeníček.

Slavnostní zahájení proběhlo také za přítomnosti litvínovské místostarostky Eriky Sedláčkové, předsedy Okresní hospodářské komory Most Rudolfa Junga a generálního ředitele ČEZ Energetické produkty, s.r.o, Pavla Donáta.

Akce je určena hlavně pro žáky posledních ročníků základních škol a jejich rodiče s cílem usnadnit žákům volbu jejich dalšího vzdělávaní a ujasnění jeho směru. Na veletrhu se letos prezentovalo 27 škol. „Smyslem veletrhu je podpořit zájem veřejnosti o vzdělávání žáků a dospělých, a tím přispět k lepší informovanosti veřejnosti o možnostech vzdělávání nejen v regionu,“ řekla ředitelka OHK Most Jiřina Pečnerová.

Veletrh pořádá Okresní hospodářská komora Most ve spolupráci s ČEZ Energetické produkty, s.r.o. a Úřadem práce České republiky a Krajskou pobočkou v Ústí nad Labem.

foto
Ředitelka OHK Most Jiřina Pečnerová při zahájení.

foto
Akce se konala pod záštitou hejtmana Oldřicha Bubeníčka.

foto

foto
Vlevo předseda Okresní hospodářské komory Most Rudolf Jung a hejtman Oldřich Bubeníček.

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto


 


 


 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 6.11.2017 / 6.11.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu