Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Ve Slavětíně se uskutečnilo shromáždění představitelů Okresních sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska – Ústeckého kraje

Slavětín hasiči
V kulturně společenském domě ve Slavětíně na Lounsku se uskutečnilo shromáždění představitelů Okresních sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska – Ústeckého kraje. Na bilancování letošního roku zavítal kromě zástupců dobrovolných hasičů také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, ředitel Hasičského záchranného sboru Roman Vyskočil či Jiří Henc, starosta krajského SHČMS Ústí nad Labem.
Tisková zpráva ze dne 6. listopadu 2017
 

 
 

Na hasičském aktivu obdržely jednotlivé sbory pamětní listy a čestná uznání. „V první řadě bych vám chtěl poděkovat za práci s dětmi. Je to ta nejdůležitější práce. Pokud se staráte o mladou generaci budoucích hasičů, je zajištěno, že sbory dobrovolných hasičů budou fungovat i nadále. A je šance, že někteří zvolí cestu od dobrovolných hasičů k těm profesionálním,“ přál si hejtman Oldřich Bubeníček.

V příštím roce čekají na dobrovolné hasiče i na hasičskou mládež tradiční akce: Stimax Cup, Tohatsu Cup, speciální hasičská olympiáda v Ústí nad Labem, Den záchranářů v Litoměřicích (16. června 2018) či krajská kola soutěže Plamen.


01
Shromáždění se zúčastnil ředitel HZSÚK Roman Vyskočil (uprostřed) a hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček (vpravo).

02

 

03
Udělování pamětních listů.

 

04
Hejtman Bubeníček poděkoval za dobře odvedenou práci a za vzornou spolupráci dobrovolných a profesionálních hasičů.

 

05

 

 

 
Zodpovídá: Bc. Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 6.11.2017 / 6.11.2017 | Zveřejnit od: 6.11.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu