Orientační nabídka

Ústecký kraj   

Aktuální téma:Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovaceCesta: Titulní stránka > Rada pro vědu, výzkum, vývoj a inovace

 

Konference Víme o sobě 2017

foto
Ve středu 1. listopadu se v prostorách krajského úřadu uskutečnila vzdělávací výroční konference Víme o sobě 2017. Akce proběhla pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a za finanční podpory Ústeckého kraje.
Tisková zpráva ze dne 2. listopadu 2017
 

 
 

Konference si klade za cíl propojení členů a zástupců neziskových organizací a složek Integrovaného záchranného systému a sdílení dobré praxe za účelem připravenosti pro mimořádné události a krizové stavy. „Věřím, že dnešní konference přispěje ke vzájemné informovanosti a navázání nebo prohloubení vztahů mezi zástupci všech organizací, které se dnes akce zúčastnili,“ řekl hejtman Oldřich Bubeníček.

Účastníci si vyslechli příspěvky zaměřené na spolupráci státního a neziskového sektoru při mimořádných událostech i krizových situacích, na využití mobilních aplikací v humanitární práci, příspěvky o dobrovolnictví a dalších tématech.

Konference „Víme o sobě“ vychází ze společného zájmu členu PANELU humanitárních organizací, který je neformální pracovní skupinou složenou ze zástupců státních, příspěvkových a nestátních neziskových organizací s působností na území Ústeckého kraje. PANEL HO je organizační, koordinační a komunikační platformou pro poskytování komplexní péče o občana při řešení mimořádných událostí a krizových stavů (povodně, záplavy, vichřice, mráz, sněhová kalamita, požár, chemické látky, útok, hromadná dopravní nehoda apod.). Více o PANELU HO http://www.charitausti.cz/panel/

Akce proběhla za finanční podpory Ústeckého kraje v rámci Programu na podporu nové techniky, výstavby požárních zbrojnic pro jednotky SDH a podporu spolků a veřejně prospěšných organizací působících na poli požární ochrany, ochrany obyvatelstva a ostatních složek IZS dle zákona č. 239/2000 Sb.

foto
Hejtman Oldřich Bubeníček při zahájení konference.

foto

foto

foto


 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 2.11.2017 / 2.11.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu